Altevita BIO Vegan Probiotics Creamer 120g

Altevita BIO Vegan Probiotics Creamer 120g

Altevita BIO Vegan Probiotics Creamer 120g

  • Výrobca: ALTEVITA
  • Kód produktu: 6530
  • Dostupnosť: Skladom
  • 9,95€

Ovsený nápoj v prášku Organic

Produkt s názvom Bio vegan probiotics creamer je vhodný aj pre ľudí, ktorí trpia intoleranciou na mlieko. Táto zdravšia verzia smotany obsahuje ovsený nápoj v prášku Organic, ktorý je vhodnou alternatívou klasického kravského mlieka.

Zahŕňa aj vyšší podiel vlákniny a, okrem iného, ovos je bohatý práve na beta-glukány. Tieto zložky napomáhajú pri zlepšení prirodzenej obranyschopnosti organizmu a podporujú aj činnosti srdca. Bio vegan probiotics creamer zároveň dokáže zabezpečiť správnu funkciu tráviaceho systému, pričom priaznivo ovplyvňuje cholesterol. Vďaka týmto účinkom môže fungovať táto zdravšia verzia smotany aj ako možná prevencia civilizačných ochorení.

MCT olej

Bio vegan probiotics creamer obsahuje aj MCT olej. V rámci zdravej smotany do kávy prináša benefity, ako napríklad podporu spaľovania tukov, zlepšenie celkovej vytrvalosti a zároveň pôsobí aj ako dobrý zdroj energie.

Výhodou je, že MCT olej je ľahší a oveľa rýchlejšie ho je možné aj stráviť, na rozdiel od bežných olejov. To prináša ďalšie výhody, pretože MCT olej vám tak zlepší aj trávenie a vy nebudete pociťovať žiadne ťažkosti. Okrem iného, najčastejšie sa získava z kokosového oleja a z plodov orechov, čo platí aj pre prípad produktu Bio vegan probiotics creamer.

LactoSpore

V zdravšej verzii smotany do kávy sa nachádza aj LactoSpore. Ide o probiotiká, ktoré sú založené na tých viac prospešných baktériách. Podporujú ich rast a tvorbu. Vďaka tomu dochádza k výraznému zlepšeniu trávenia a tráviacich funkcií rôzneho druhu. LactoSpore pôsobí aj ako prevencia ochorení tráviaceho traktu. V produkte Bio vegan probiotics creamer sa táto zložka nachádza v množstve približne 3,33 g.

Do kávy, smoothie a kaše

Zdravú verziu smotany je možné pridať do kávy, čaju, smoothie, ale napríklad aj ovsenej kaše. Ide o produkt, ktorý je odporúčané konzumovať na dennej báze. Dôvodom je prírodné zloženie, bez akýchkoľvek emulgátorov, aditív, farbív či škodlivého cukru. Bio vegan probiotics creamer je vďaka tomu vhodný aj pre vegánov. Zároveň osvieži chuť nápoja alebo jedla. Dôvodom je najmä to, že zdravšia verzia smotany je veľmi lahodná a jemná.

Jednoduchá príprava

Jedna dávka v tomto prípade predstavuje množstvo 6 gramov (1 lyžičku). To je potrebné pridať priamo do kávy, smoothie, poprípade obľúbenej kaše. Čo sa týka skladovania, Bio vegan probiotics creamer je nutné chrániť pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Skladovať ho je potrebné v suchu, pri teplote do 25 stupňov Celzia a zároveň mimo dosahu detí.

 

ZLOŽENIE

Ovsený nápoj v prášku Organic *, MCT olej Organic * (Cocos nucifera (triglyceridy so stredne dlhým reťazom z orechov (MCT), LactoSpore* (Bacillus Coagulans 1205 - LactoSpore 6BLN) *

* surovina Organic z kontrolavaného ekologického…

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!