Altevita Vegan Collagen Booster 225g

Altevita Vegan Collagen Booster 225g

Altevita Vegan Collagen Booster 225g

  • Výrobca: ALTEVITA
  • Kód produktu: 6804
  • Dostupnosť: Skladom
  • 25,90€

Podporuje zdravie kĺbov

Vegan Collagen je výživový doplnok, ktorý dokáže do vysokej miery zlepšiť aj celkové zdravie kĺbov, šliach aj kostí. V týchto štruktúrach sa totiž prirodzene nachádza kolagén, ktorý s pribúdajúcim vekom ubúda. Doplnok Vegan Collagen dokáže do kĺbov a kostí dôležité zložky doplniť. Zabezpečí sa im tak zvýšená pohyblivosť a funkčnosť. Vďaka tomu bude pôsobiť aj ako prevencia voči ochoreniam pohybového aparátu. Medzi tie patrí napríklad reuma či artróza.

Zlepšuje stav pokožky

Vďaka účinnému zloženiu dokáže doplnok stravy Vegan Collagen podporiť zdravie pokožky. Priaznivo pôsobí na jej stav, pričom slúži aj ako prevencia nedokonalostí – čiernych bodiek, pupienkov alebo akné. Obsahuje totiž veľké množstvo vitamínov a minerálnych látok, ktoré zabezpečujú žiarivú a čistú pokožku počas celého dňa. Okrem iného, Vegan Collagen je produkt, ktorý zmierňuje aj lámavosť nechtov.

Vysoký obsah vitamínov

Výživové doplnky s obsahom vitamínov sú zvyčajne veľmi účinné a efektívne. Výnimkou nie je ani Vegan Collagen, ktorý obsahuje vitamín B2, B3, B5, B6, B7 a vitamín C. Vďaka tomuto zloženiu Vegan Collagen podporuje celkové zdravie do vysokej miery. Vitamín C totiž vo všeobecnosti zvyšuje imunitu, vďaka čomu budete vedieť predchádzať rôznym infekčným ochoreniam. Vitamíny zo skupiny B sú tiež nápomocné v rámci imunity, ale aj napríklad v prípade zlepšenia stavu vlasov. Tie sú následne veľmi jemné, žiarivé a hlavne zdravé.

Selén

Vegan Collagen produkt obsahuje aj selén. Ten má výborné antioxidačné vlastnosti, ktoré dokážu pôsobiť aj proti voľným radikálom vo vonkajšom prostredí. Selén vplýva aj na správne fungovanie imunitného systému či srdca. Samozrejme, odporúča sa užívať aj pri túžbe po zlepšení stavu vlasov, nechtov a pokožky. Selén obsiahnutý v prípravku Vegan Collagen pôsobí aj na správny vývoj a rast plodu.

Zinok

Zinok sa považuje za látku, ktorá výrazne dokáže napomôcť v prípade hojenia rán. Ak je tejto zložky v tele nedostatok, prejaví sa to viacerými spôsobmi. Napríklad, deficit selénu môže spôsobiť nepravidelnú menštruáciu, psychické poruchy, zvýšenú náchylnosť k infekciám rôzneho druhu, prípadne bolesti kĺbov. Jeho pravidelný príjem je tak pre celé telo veľmi dôležité.

Jedinečná chuť

Vegan Collagen je v sviežej citrusovej príchuti. Tá vás dokáže osviežiť a spríjemniť tak dych v ústach. Má to však aj svoje opodstatnenie. Prírodná citrónová aróma totiž pôsobí priaznivo na celkové zdravie.

Zloženie:

EMUGOLD Akáciová vláknina (Acacia senegal), L-lyzín, L-arginín A-AKG, L-tyrozín, MSM Mtylsulfonylmetán 90%, L-Pln/Prolin, L-glycín, Kyslina hyalurónová, Vitamín C, Vitamín B3 Niacín, Zinok, Vitamín B5 kys. Pantoténová, Vitamín B2 Riboflavín, Vitamín B6 Pyridoxín, Meď, Jód, Selén, Vitamín B7 Biotín, Sladidlo:…

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!