Aroma difúzery

Altevita USB AROMA DIFUZER 2GO 1ks

USB AROMA DIFUZÉR 2GO – prenosný odparovač esenciálnych olejov Nový USB AROMA DIFUZÉR 2GO prináša ďalšiu možnosť ako môžete mať svoje obľúbene vône 100% esenciálnych olejov ALTEVITA stále pri sebe. Pomôže Vám obnoviť energiu, znížiť únavu, zlepšiť ná..

6,99€

Aroma Difuzér BULIA + darček 1ks

Kvapôčky sú iba zo 100% esenciálnych olejov, čo z tohto robí nepochybne najlepšiu difúznu technológiu pre aromaterapiu a olfaktoterapiu. Vysoká koncentrácia esenciálneho oleja uvoľneného okamžite spolu s ľahkosťou mikrokvapôčok suspendovaných vo vzdu..

29,90€

Aroma Difuzér Harmony + 1x zmes esenciálnych olejov zadarmo

Aroma difuzéry sú nadčasové a elegantné. Poskytujú bezsmogový a bezplameňový spôsob, ako prevoňať vašu izbu alebo kanceláriu. Difuzér je veľmi jednoduchý na obsluhu. Stačí pridať vodu a pár kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja alebo vonného ol..

37,85€

Aroma Difuzér LILIA + darček 1ks

Difuzér Lilia dokáže prevoňať vzduch esenciálnymi olejmi priamo z fľaštičky, bez toho aby ste z nej museli vybrať kvapkadlo. POPIS FUNKCIÍ : Priestor pre difúziu: 60 m2 Zapnite prístroj stlačením vypínača / časovača. - 1. stlačenie - modré svetlo: 9..

49,95€

Aroma Difuzér Marseille + darček 1ks

Difuzér je veľmi jednoduchý na obsluhu. Stačí pridať vodu a pár kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja alebo vonného oleja pre okamžitú arómu.  Difúzer používa ultrazvukový motor, takže je počas používania veľmi tichý. Difúzer je napájaný cez US..

29,90€

Aroma Difuzér Mini Wood 1ks + 1x zmes esenciálnych olejov

Používa ultrazvukové vlny na odparovanie vody a esenciálneho oleja v nádobe, aby sa vytvorila suchá voňavá hmla.  kapacita nádoby 210ml veľkosť: výška: 9cm, šírka: 14cm, váha: 225g jednoduché pripojenie pomocou USB na laptop alebo nabíjačku mobil..

29,90€

Aroma Difuzér Minilia + darček 1ks

Používanie je veľmi jednoduché: zapojí sa do zásuvky, počítača alebo auta a spustí sa jedným kliknutím. Šíri éterické oleje podľa vášho výberu ultrazvukom prostredníctvom jediného difúzneho programu. Funguje 8 hodín rovnomerne a potom sa automaticky..

29,90€

Aroma Difuzér Nórska Biela 1ks + darček 1ks

kapacita nádoby 70ml veľkosť: výška: 10cm, šírka: 15cm, váha: 210g jednoduché pripojenie pomocou USB na laptop alebo nabíjačku        mobilného telefónu (100cm dlhý kábel) automatické vypnutie pri prázdnej nádobe LED svetlo - 7 farieb Ilustračný o..

29,90€

Aroma Difuzér Palermo + darček 1ks

Difuzér je veľmi jednoduchý na obsluhu. Stačí pridať vodu a pár kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja alebo vonného oleja pre okamžitú arómu.  Difúzer používa ultrazvukový motor, takže je počas používania veľmi tichý. Difúzer je napájaný cez US..

29,90€

Aroma Difuzér Palma + darček 1ks

Palma Difúzor - Popraskaný Efekt- USB kábel - Meniace Farby - Časovač využíva ultrazvukové vlny na okamžité odparenie vody a éterického oleja v nádrži, na vytvorenie chladnej suchej voňavej hmly. - Objem nádrže 400 ml- LED svetlo - 7ks- napájané USB ..

29,90€

Aroma Difuzér Plugia + darček 1ks

Pluglia využíva novú technológiu difúzie ultrazvuku, ktorá neruší zvieratá. Éterické oleje sa vedú knôtom smerom k difúznemu disku. Potom sa transformujú na rozprašovanú hmlu zloženú z malých suchých kvapôčok, ktoré budú vo vzduchu difúzovať podľa pr..

29,90€

Aróma Difuzér Slza + darček 1ks

- kapacita nádoby 235ml - veľkosť: výška: 19cm, šírka: 12cm, váha: 256g - jednoduché pripojenie pomocou USB na laptop alebo nabíjačku        mobilného telefónu (100cm dlhý kábel) - automatické vypnutie pri prázdnej nádobe Upozornenie: vhodné len pr..

29,90€

Zobrazenie 1 až 12 z 18 (2 stránok)