BIO HARI


BIO HARI ČAJ 1. čakra Muladhara - KOREŇOVÁ 32g

BIO ŠALVIA, ZÁZVOR a ČIERNA BAZA Bezpečie, stabilita. Základ nášho tela, zdravie a žitia. Cítim Zem, planétu, na ktorej som sa zrodil. Cítim pevnú pôdu pod nohami. Podľa starovekej múdrosti existuje v ľudskom organizme 7 základných energetických ce..

3,99€

BIO HARI ČAJ 2. čakra SVADHISTANA - SAKRÁLNA 32g

Tvorivosť, emócie, príťažlivosť protikladov. Cítim prúd života, lásku a vzrušenie. Pobozkaj ma. Podľa starovekej múdrosti existuje v ľudskom organizme 7 základných energetických centier - ČAKIER. Každá čakra zobrazuje stav miesta, v ktorom sa nachád..

3,99€

BIO HARI ČAJ 3. ČAKRA MANIPURA - SOLAR PLEXUS 32g

BIO ZÁZVOR, FENIKEL a ŠKORICA Energia, moc, vôľa, voľba. Žiť v prítomnom okamihu a nerozptyľovať sa. Podľa starovekej múdrosti existuje v ľudskom organizme 7 základných energetických centier - ČAKIER. Každá čakra zobrazuje stav miesta, v ktorom sa ..

3,99€

BIO HARI ČAJ 5. čakra Vishuddha - KRČNÁ 32g

Vyjadrenie sa. Komunikácia vo všetkých vzťahoch. Zdieľanie svoje pravdy a tvorenia. Podľa starovekej múdrosti existuje v ľudskom organizme 7 základných energetických centier - ČAKIER. Každá čakra zobrazuje stav miesta, v ktorom sa nachádza. Shot Maa..

3,99€

BIO HARI ELEMENT ČAJ - harmonizujúci VODU 32g

BIO ibištek, MÄTA a SLADKÉ DRIEVKO pre emočný DETOX Niekedy nás to láka ísť do hĺbky, plynieme, túžime, inokedy chceme utiecť. Rovnaké energie odnášajú aj emócie preč. Podľa starobylej múdrosti sú elementy (ÉTER, VZDUCH, OHEŇ, VODA, KRAJINA) základ..

3,99€

BIO HARI ELEMENT ČAJ - harmonizujúci VZDUCH 32g

BIO FENIKEL, kardamón a POMARANČ pre ŽIVOT na krídlach Vietor je prudký alebo mierny. Myšlienky plynú alebo nie. Nádych je esenciou života, zdrojom energie a pohybu. Podľa starobylej múdrosti sú elementy (ÉTER, VZDUCH, OHEŇ, VODA, KRAJINA) základný..

3,99€

BIO HARI ELEMENT ČAJ Agni - harmonizujúci OHEŇ 32g

BIO ČOKO, MÄTA a CHILLI pre JASNÝ PLAMEŇ Svetlo porozumenie, zdroj činu, vnútorný oheň pre zmenu (transformáciu). Harmonizujeme oheň - náš život. Podľa starobylej múdrosti sú elementy (ÉTER, VZDUCH, OHEŇ, VODA, KRAJINA) základnými stavebnými prvkam..

3,99€

BIO HARI SLNEČNÝ ČAJ Dopoludňajší - Svieť 32g

BIO lahodný CHAI Udrž si svoju pozornosť a nadšenie, svieť! Ako maják všetko priťahuješ. Rozsvieť svoje vnútorné svetlo - svoje vedomie. Tento BIO čaj patrí k čajom = sprievodcom dňom. Nápoj, ktorý nám umožňuje plynúť. Tvorcovia tejto zmesi, znalci..

3,99€

BIO HARI SLNEČNÝ ČAJ POPOLUDŇAJŠÍ - plynutie 32g

BIO ČOKO CHAI - kakaové bôby a VANILKA Keď v živote plynieme, prejavujeme sa prirodzene. Tento BIO čaj patrí k čajom = sprievodcom dňom. Nápoj, ktorý nám umožňuje plynúť. Tvorcovia tejto zmesi, znalci starovekých jogových techník, nám týmto čajom s..

3,99€

BIO HARI SLNEČNÝ ČAJ RANNÝ - Stúpaj 32g

BIO CITRÓN, JABLKO a ZÁZVOR Prebuď sa zo sna (nočného i denného), zaži jemnejší návrat do reality. Prepoj všetky svoje zmysly a Stúpaj. Život je krásny. Tento BIO čaj patrí k čajom = sprievodcom dňom. Nápoj, ktorý nám umožňuje plynúť. Tvorcovia tej..

3,99€

BIO HARI SLNEČNÝ ČAJ VEČERNÝ - Relaxuj 32g

BIO VANILKA CHAI Zaslúžiš si relax. Odpočívaj. Môžeš byť úplne bdelý a uvoľnený zároveň. Tento BIO čaj patrí k čajom = sprievodcom dňom. Nápoj, ktorý nám umožňuje plynúť. Tvorcovia tejto zmesi, znalci starovekých jogových techník, nám týmto čajom s..

3,99€

BIO HARI ČAJ 4. čakra Anahi - SRDCOVÁ 28,8g

Láska a súcit. Dávať a prijímať. Sme prepojení skrze srdce. Čokoľvek sa stane Tebe, stane sa aj mne, sme jedno more. Podľa starovekej múdrosti existuje v ľudskom organizme 7 základných energetických centier - ČAKIER. Každá čakra zobrazuje stav miest..

3,99€

Zobrazenie 1 až 12 z 15 (2 stránok)