Darčekové boxy

Darčekový Box Aromatherapy & Energy

Darčekový Box Aromatherapy & Energy: BIO SUPER ENERGY 200g Zmes na prípravu nápoja, ktorý vás postaví na nohy a prebudí k životu. Obsahuje výťažok z čiernych ríbezlí, macu peruánsku, guaranu, lucumu a acai.   ZMES OLEJOV IMUNITA 10ml Zloženie: eukaly..

38,70€

Darčekový Box Beauty & Harmony

Darčekový Box Beauty & Harmony obsahuje: BEAUTY SUPERFOOD COLLAGEN 320g Kakaovo-škoricová zmes s obsahom hovädzieho kolagénu, vlákniny, reishi,MSM, kokosovej vody či kyseliny hyalurónovej pre zdravú pokožku aj pevné kosti. ARGANOVÝ OLEJ 100ml 100% či..

37,80€

Darčekový Box Fit & Strong

Darčekový Box Fit & Strong: BIO SUPER VEGAN PROTEIN 600g Skladá sa výhradne z rastlinných výťažkov s vysokým prirodzeným obsahom bielkovín. Je vhodný aj pre vegetariánov, vegánov a ľudí s laktózovou intoleranciou. AQUA DI COCO LEMON 240g Rehydratačný..

42,20€

Darčekový Box Health & Detox

Darčekový Box Health & Detox: DIGESTIVE FIBER COMPLEX 240g Zmes vlákniny obohatená o probiotiká.Obsahuje akáciovú vlákninu, inulín z čakanky a z agáve, enzým bromelaín, probiotiká LactoSpore® a pomarančovú šťavu. SUPERNUTS MANDĽOVÝM KRÉM S KOKOSOM A ..

33,80€

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)