Výhodné balíčky

MyKETO Proteínový balíček Ochutnaj 5 porcii

Láka vás vyskúšať MyKETO jedlá, ale nechcete hneď kupovať veľké balenie? Práve pre vás je určený úžasný ochutnávkový balíček proteínových jedál za super cenu! Sme si istí, že vás proteínová jedlá rýdzo českého výrobcu svojou nadštandardnou kvalitou a..

11,70€

MyKETO proteínová keto diéta MAXI, výhodný diétny balíček (diéta na 1 mesiac) 126×40 g

Výhodný balíček MAXI obsahuje všetko, čo potrebujete pre bezproblémové zvládnutie prvého mesiaca diéty.   Jedlá sú určené pre fázu 1 a 2 Celkový počet porcií: 126 ks proteínových jedál MyKETO vám garantuje optimálnu hmotnosť jednej porcie jedla..

250,75€

MyKETO proteínová keto diéta MEDIUM1, výhodný diétny balíček (diéta na 14 dní) 70×40 g

 Výhodný balíček MEDIUM 1 obsahuje všetko, čo potrebujete pre bezproblémové zvládnutie PRVÝCH 14 dní vami zvoleného diétneho plánu. Pokiaľ chcete schudnúť viac kg, siahnite po výhodnom balíčku MAXI (pre chudnutie viac ako 15 kg). Jedlá sú určené p..

139,30€

MyKETO Proteínový balíček Darujte štíhlosť + shaker zdarma 19 porcii

Nadeľte sebe a svojim blízkym skvelý chudnúci balíček. Verte, že tento darček ocení snáď úplne každý! Pretože, čo je lepšie, ako chudnúť príjemne, bez únavy, podráždenosti a ďalších ťažkostí? ČO myketo proteínový BALÍČEK DARUJTE štíhlost OBSAHUJE? V ..

37,80€

MyKETO Proteínový koktail mix 90 porcií

Aby kilá išla dole ↓ jednoducho a ľahko. Bez kompromisov. Lahodné proteínové koktaily MyKETO sa výborne hodia už od 1. fázy keto diéty, perfektné sú tiež pre udržanie dosiahnutých výsledkov. Vhodné tiež pri športe a fitness. Proteínovými nápojmi vášm..

184,80€

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)