Vlčí Mák


Vlčí Mák XL čaj Močové cesty a mechúr 20 vrecúšok

Čučoriedka, brusnica, breza aj vres prispievajú k správnej funkcii močových ciest. Podporujú normálnu činnosť močového mechúra a obličiek, prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu. Bylinná zmes obsahuje čučoriedkové, brezové aj brusnicové..

2,99€

Vlčí Mák XL čaj Obličky 20 vrecúšok

Kombinácia bylín na podporu správnej funkcie obličiek blahodarne pôsobí na celú vylučovaciu sústavu. Obsahuje upokojujúci a protizápalový harmanček, hluchavku aj brusnice. Harmanček poslúži ako prevencia prvých príznakov prechladnutia, pôsobí dezinfe..

2,99€

Vlčí Mák XL čaj Pečeň a žlčník 20 vrecúšok

Čaj namiešaný z niekoľkých druhov bylín, ktoré podporujú správnu činnosť pečene a žlčníka. Obsahuje napr. žihľavu, púpavu alebo koreň sladkého drievka. Žihľava je bylina s vyšším obsahom vitamínu C, B2 a provitamínu A. Nájdeme v nej aj aminokyseliny,..

2,99€

Vlčí Mák XL čaj Prekyslenie organizmu 20 vrecúšok

Bylinná zmes pre podporu organizmu pri jeho prekyslení. Príprava: 1 vrecúško zmesi zalejeme 4 dcl vriacej vody a necháme lúhovať 8 minút. Odporúčané dávkovanie:  Pite 2x denne. Zloženie: vňať mäty, medovky a artičoky, list rooibosu, vňať prasličky, p..

2,99€

Vlčí Mák XL čaj Ukľudnenie a spánok 20 vrecúšok

Bylinná zmes pre ukľudnenie a pre kľudný spánok. Pite 1 hodinu pred spaním. Príprava: 1 vrecúško zmesi zalejeme 4 dcl vriacej vody a necháme lúhovať 8 minút. Odporúčané dávkovanie:  Pite 2x denne. Zloženie: hluchavková, mätová a medovková vňať, chmeľ..

2,99€

Vlčí Mák XL čaj Ženský 20 vrecúšok

Zdravá a spokojná žena Je krásne byť ženou, pokiaľ vás netrápia klasické ženské problémy. Mnoho žien sa bohužiaľ stretáva s bolestivou či nepríjemnou menštruáciou a so zhoršenou funkciou pohlavných orgánov. Svoju ženskú stránku môžete posilniť bylink..

2,99€

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)