Nápoje

Altevita AQUA DI COCO lemon 240g

Prírodné zložky s pozitívnymi účinkami Prášok rehydratačného nápoja Aqua di Coco pozostáva zo stopercentne prírodných výťažkov, ktoré obsahujú radu vitamínov, minerálov, elektrolytov a ďalších prospešných látok. Je stopercentne vegánsky a BIO. Vhodn..

19,95€

Altevita AYUR MORNING kávovinový nápoj s bylinami 120g

Navyše s prínosným obsahom živín a blahodarných účinkov. Koreň z púpavy podporuje normálny trávenie, normálnu funkciu pečene a pôsobí ako prebiotikum. Koreň z čakanky navyše pomáha kontrolovať telesnú hmotnosť - chuť k jedlu. Vyladená 100% čisto prír..

7,95€

Altevita BIO Aloe Vera 0,5 l

Aloe vera je sukulentná rastlina s blahodarnými účinkami na ľudský organizmus. Pojem sukulent pochádza z latinského slova succus, čo znamená šťava. Sukulentné rastliny majú schopnosť udržiavať v zdužnatených častiach vodu a živiny vďaka svojim zvlášt..

12,60€

Altevita BIO CURCUMA GOLDEN LATTE / FRAPPE 220g

Koreniny s nezameniteľnou arómou a blahodarnými účinkami na organizmus – kurkumu a zázvor sme spojili s obľúbeným kokosovým mliekom a cukrom. Výsledkom je chuťovo lahodný a zdravý nápoj, ktorý sa stane neodmysliteľnou súčasťou každého rána alebo dňa...

8,99€

Altevita BIO Energy Tea orange + lemon 90g

Jednoduchá príprava Pripraviť si BIO Energy Tea rozhodne nie je žiadna veda. Počas horúcich letných dní vám dobre padne príprava za studena. Tá spočíva v tom, že k produktu BIO Energy Tea pridáte 250 ml vody a kocky ľadu podľa vlastného uváženia. Ak ..

14,95€

Altevita BIO Green mix smoothie 300g

ALTEVITA BIO GREEN MIX SMOOTHIE posilňuje organizmus ALTEVITA BIO GREEN MIX má blahodarné účinky na fyzický i psychický stav ALTEVITA BIO je šetrne vyrobený z prírodných produktov, ktoré nezaťažujú tráviaci trakt   Altevita bio green mix je vhod..

19,95€

Altevita BIO kokosové mlieko 160g

Kokosové mlieko  sa považuje  za výbornú náhradu kravského mlieka, vhodná je najmä pre tých, ktorý trpia intoleranciou laktózy alebo alergiou na kravské mlieko. Kokos je bohatý na množstvo vitamínov, B1, B2, E a niacín a B6. Z minerálnych látok obsa..

4,99€

Altevita BIO MATCHA COCO LATTE / FRAPPE 220g

Matcha coco latte je odvážnou kombináciou výnimočného japonského čaju a exotického ovocia kokosovej palmy, ktorá pochádza z juhovýchodnej Ázie. Čaj Matcha je zvláštny tým, že sa jeho zelené listy melú do práškovej formy celé, čím sa v plnej miere za..

8,99€

Altevita BIO red mix smoothie 300g

Exotické smoothie, ktorý svojím zložením reprezentuje až tri svetadiely. Je pestrou kombináciou tých najhodnotnejších a najcennejších plodov takmer z celého sveta, od Južnej Ameriky, cez Áziu až po Európu. Kombinácia toľkých chutí a blahodarných účin..

19,95€

Altevita BIO ryžový nápoj 400g

Z hľadiska vitamínov a minerálov má ryžový nápoj široké zastúpenie ako napríklad vitamíny skupiny B a D.  Okrem toho obsahuje aj mangán, vápnik, fosfor a selénu. Kombinácia všetkých týchto látok zaručuje viacero pozitívnych účinkov na organizmus. Ved..

14,95€

Altevita BIO superfood MACACAUKO 210g

Lahodný nápoj Macacao je spojením kvalitného BIO kakaového prášku s BIO peruánskou MACOU a BIO hubou REISHI. Je zdrojom vzácnych zložiek, ktoré sú spájané s láskou, pocitmi šťastia a prvej pomoci pri smutnej nálade. Vďaka peruánskej MACE je nápoj obo..

7,99€

Altevita BLACK DETOX 210g

Nová receptúra bez pridaného cukru a s vysokým podielom vlákniny. K základným pozitívnym vplyvom smoothie ako takého sa pridajú aj zdraviu prospešné účinky jeho ingrediencií. Zloženie toho – ktorého koktailu je zameraný na dosiahnutie iných pridaných..

19,95€

Zobrazenie 1 až 12 z 22 (2 stránok)