Výživové doplnky

2 + 1 zadarmo Altevita BIO MATCHA energy Booster 80 kapsúl

Konzumácia čaju Matcha podporuje rovnomerné rozloženie energie v tele, čím až o 30 - 40% zrýchľuje metabolizmus a spomaľuje stárnutie. Matcha Tea Vám umožní udržať koncentráciu na dlhú dobu a zároveň vedie k uvoľneniu a relaxácii. V jeho zložení nájd..

25,98€

Altevita Collagen Peptides Pure Premium 240g

Ľudia, ktorí vyskúšali Verisol potvrdili, že majú hladšiu, pevnejšiu a žiarivejšiu pokožku. Tento produkt totiž zabraňuje strate kolagénu, čo je veľkým benefitom. Verisol redukuje aj vznik vrások a celulitídy. Okrem iného, kolagén v tele napomáha aj ..

19,90€

Altevita Collagen Peptides Pure Premium 8g

Ľudia, ktorí vyskúšali Verisol potvrdili, že majú hladšiu, pevnejšiu a žiarivejšiu pokožku. Tento produkt totiž zabraňuje strate kolagénu, čo je veľkým benefitom. Verisol redukuje aj vznik vrások a celulitídy. Okrem iného, kolagén v tele napomáha aj ..

1,00€

Altevita Digestive fiber Complex 240g

Prečo je vláknina pre telo tak dôležitá? Dôvodov je viac. V prvom rade kŕmi v hrubom čreve priateľské baktérie, ktoré podporujú tráviace funkcie. Ďalším dôvodom je to, že vláknina napomáha napríklad aj pri chudnutí, znižuje hladinu cukru v krvi a boj..

19,95€

Altevita Masticha Curcumin Complex 80 kapsúl

Masticha powder je známa pre liečbu žalúdočných vredov a iných tráviacich ťažkostí. Táto účinná látka zmierňuje prejavy tohto ochorenia a taktiež slúži ako prevencia vzniku žalúdočných vredov. Masticha powder je skvelým riešením aj na podporu tráveni..

29,95€

Altevita Masticha Probiotics & Prebiotics 80 kapsúl

Podporuje trávenie Masticha probiotics prebiotic obsahuje kombináciu dvoch účinných látok. Ide o Mastichu powder a inulín. Masticha powder je známa pre liečbu žalúdočných vredov a iných tráviacich ťažkostí. Táto účinná látka zmierňuje prejavy tohto o..

29,90€

Altevita Sleep & Relax 80 kapsúl

L – tryptofán V zložení produktu Sleep and Relax sa nachádza aminokyselina s názvom L – tryptofán. Je známa vo výrobe výživových doplnkov, pretože má blahodarne účinky. Jedným z nich je aj zlepšenie kvality spánku. Dokáže pomôcť pri zaspávaní, dopraj..

29,90€

Altevita Vitality Men BIO Complex 60 kapsúl

Afrodiziakum – Energia – Prostata – Potencia – Sexuálny výkon – Regenerácia – Imunita – Sila – Vytrvalosť – Intímne zdravie   Certifikovaný bio výrobok zložený zo 100% bylín bez pridaných látok, GMO a konzervantov.   Takmer každý z nás je denne vysta..

29,90€

Altevita Vitality Women BIO Complex 60 kapsúl

Afrodiziakum – Energia – Plodnosť – Potencia – Sexuálny výkon – Regenerácia – Imunita – Sila – Vytrvalosť – Intímne zdravie Certifikovaný bio výrobok zložený zo 100% bylín bez pridaných látok, GMO a konzervantov.   Takmer každý z nás je denne vysta..

29,90€

Triphala - detoxikácia, regenerácia

Amalaki - pre normálne trávenie Haritaki - podporuje správne trávenie, činnosť pečene, antioxidant Bibhitaki - pre optimálnu funkciu čriev, antioxidant   Zloženie 1 kapsula 580 mg: Emblica officinalis 160mg, Terminalia chebula plod 160mg, Terminalia ..

9,90€

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)