Matcha Tea

2x Kyosun BIO Matcha Tea Harmony zelený čaj 30 x 2 g + shaker zadarmo

Prečo piť Matcha Tea? Bio Matcha Tea Harmony je naša vlajková loď a jedná sa o najobľúbenejšie balenie v našej ponuke. Matcha Tea je z hľadiska nutričných hodnôt približne 10 x silnejší, než bežný zelený čaj a obsahuje veľký podiel antioxidantov, am..

21,96€

Altevita BIO MATCHA energy Booster 80 kapsúl

Konzumácia čaju Matcha podporuje rovnomerné rozloženie energie v tele, čím až o 30 - 40% zrýchľuje metabolizmus a spomaľuje stárnutie. Matcha Tea Vám umožní udržať koncentráciu na dlhú dobu a zároveň vedie k uvoľneniu a relaxácii. V jeho zložení nájd..

12,99€

Altevita BIO MATCHA Harmony 15x2g

  Balenie BIO Matcha Tea Harmony 30g rozdelené po 2g porciách je nie len veľmi praktické pre presné dávkovanie, ale práve vďaka tomu, taktiež nemusíte dávať pozor na jeho skladovanie, pretože čaj inak rýchle oxiduje. Takto balené porcie Vám zaručia v..

7,16€

BIO MATCHA 100g + BIO MATCHA energy Booster 80 kapsúl

Konzumácia čaju Matcha podporuje rovnomerné rozloženie energie v tele, čím až o 30 - 40% zrýchľuje metabolizmus a spomaľuje stárnutie. Matcha Tea Vám umožní udržať koncentráciu na dlhú dobu a zároveň vedie k uvoľneniu a relaxácii. V jeho zložení nájd..

22,90€

CHASAKU

Bambusová čajová lyžica Chashaku pre prípravu čaju Matcha.  ..

10,00€

CHASEN

Chasen - nástroj, ručne vyrobený z jedného kusu bambusu, ktorý sa používa na vytvorenie peny v japonskom obradnom čaji Matcha. Táto metlička sa skladá z 80 štetiniek, čo je ideálny počet na vytvorenie bohatej peny. Odporúčanie pre užívateľov: Pred p..

19,00€

CHAWAN

Kameninový chawan (čavan) z dielne slovenského keramikára  vytvorený priamo pre prípravu 100% BIO japonského zeleného čaju MATCHA. Vhodný na čajové obrady spolu s produktom CHASEN - bambusovou metličkou. Objem: 250 ml Technika spracovania: Ručne ..

20,00€

CHAWAN Japan Origin čierny 1ks

Vhodný na čajové obrady spolu s produktom CHASEN - bambusovou metličkou. Objem: 350 ml Technika spracovania: Ručne točený CHAWAN vypaľovaný v peci cca 1150°CKaždý je ORIGINÁL! Upozornenie: tovar na obrázku nemusí 100% zodpovedať skutočnosti  ..

19,90€

Darčekový set + BIO Matcha 100g

Chasen - nástroj, ručne vyrobený z jedného kusu bambusu, ktorý sa používa na vytvorenie peny v japonskom obradnom čaji Matcha.   Odporúčanie pre užívateľov: Pred použitím metličku namočte, inak hrozí jej poškodenie alebo zlomenie štetiniek. Po použit..

49,00€

Grig Matcha Tea chips hrachové 70 g

PREČO OCHUTNAT MATCHA TEA CHIPS HRACHOVÉ? Matcha Tea chips sú pripravené zo strukovinovej múky, z pravého japonského BIO čaju matcha a z ďalších majstrovsky vybraných ingrediencií dopĺňajúcich unikátnu chuť tohto snacku, ktorý vzbudzuje potrebu chrúm..

2,36€

Kyosun BIO MATCHA 500g

Balenie BIO Matcha Tea Gourmet 500g   Konzumácia čaju Matcha podporuje rovnomerné rozloženie energie v tele, čím až o 30 - 40% zrýchľuje metabolizmus a spomaľuje stárnutie. Matcha Tea Vám umožní udržať koncentráciu na dlhú dobu a zároveň vedie k uvoľ..

65,00€

Kyosun BIO MATCHA 50g

Balenie BIO Matcha Tea 50g   Konzumácia čaju Matcha podporuje rovnomerné rozloženie energie v tele, čím až o 30 - 40% zrýchľuje metabolizmus a spomaľuje stárnutie. Matcha Tea Vám umožní udržať koncentráciu na dlhú dobu a zároveň vedie k uvoľneniu a r..

8,50€

Zobrazenie 1 až 12 z 17 (2 stránok)