Oleje

Altevita BIO RAW kokosový olej 360ml

BIO KOKOSOVÝ OLEJ na vnútorné a vonkajšie použitie Kokosový olej predstavuje ďalší zdraviu prospešný produkt, ktorý je darom rastliny kokosu palmovej (Cocos nucifera). Práve tento olej býva považovaný za  najzdravší olej na svete. Je totiž zložený z ..

9,90€

Altevita Chia olej 250ml

Vďaka tomu ho možno užívať ako chutnejší variant rybieho tuku. Vlastnosti oleja dodávajú telu energiu a vitalitu, zlepšujú pamäť a podporujú celkovú duševnú pohodu. Urýchľujú regeneráciu organizmu. Chuť tohto oleja je lahodne oriešková, oživí studenú..

5,50€

Day Spa Arašidový olej 100% 250 ml

Olej je bohatý na vitamíny A, D, E, B1, B2, B3, B5 a stopové prvky zinku, fosforu, horčíka, vápnika, železa, kobaltu a jódu.Pravidelné užívanie (2x denne 1 kávovú lyžičku) upravuje hladinu cholesterolu.Využitie: Je vhodný do teplej aj studenej kuch..

2,31€

Altevita Olej kokosový 1000ml

Kokosový olej - na varenie, smaženie, pečenie Nehydrogenovaný Zloženie: 100% kokosový olej neutrálna chuť vhodný na viacnásobné vyprážanie neobsahuje žiadne prísad, farbivá a konzervanty   Výživové údaje 100g: Energetická hodnota 3650kj/890 kcal T..

7,11€

Day Spa Konopný olej 100% 250 ml

Obsahuje vitamíny A, B12, D a E. Tiež má mnoho esenciálnych mastných kyselín.Olej je hojne doporučovaný pre správne fungovanie metabolizmu a podporu imunity. Pomáha hojiť zápalovú a atopickú pokožku.Je vhodný aj pre deti.Využitie: Je vhodný do studen..

3,33€

Day Spa Tekvicový olej 100% 250 ml

Svojim obsahom je bohatý na minerály a mikroprvky ako selén, zinok, mangán, meď a jód. Je prirodzeným zdrojom antioxidantov. Obsahuje vitamíny A, C a E. Konkrétne obsah vitamínu E je v tekvicovom oleji vyšší ako v slnečnicovom a olivovom oleji.Má š..

6,95€

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)