Obilniny

Altevita BASMATI RYŽA 500g

Basmati ryža patrí medzi najkvalitnejšie ryže sveta, ak nie je najkvalitnejšou vôbec. Pestuje sa výlučne na úpätí Himalájí, v čisto prírodnom prostredí, kde ju minerálmi obohacuje voda z himalájskych ľadovcov.    Tento typ ryže je charakteristický dl..

2,65€

Altevita BIO cícerovo-šošovicový kuskus 300g

Zmes cícerovej a šošovicovej múky, ktorá je pripravená na podávanie už za 5-10 minút. Stačí ju krátko povariť, nechať napučať a dochutiť podľa želania. Strukovinovú podobu kuskusu môžete podávať na mnoho spôsobov – s grilovanou zeleninou, tofu, rybou..

3,95€

Altevita Quinoa 300g

Quinoa predstavuje výbornú alternatívu k ryži, kuskusu, vyniká svojou jednoduchou prípravou.   Quinoa pochádza z Južnej Ameriky, kde sa pestovala až do výšky 4000 metrov. Pre staré juhoamerické civilizácie bola po zemiakoch, druhou najdôležitejšou pl..

2,30€

Altevita Quinoa 800g

Quinoa predstavuje výbornú alternatívu k ryži, kuskusu, vyniká svojou jednoduchou prípravou   Quinoa pochádza z Južnej Ameriky, kde sa pestovala až do výšky 4000 metrov. Pre staré juhoamerické civilizácie bola po zemiakoch, druhou najdôležitejšou plo..

4,39€

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)